Fitamine Nedir?

TEKNOLOJİK FİTNESS

 

   Fitamine'nin kullandığı Miha Bodytec, bir Alman teknolojisi ve son yıllarda fitness alanında geliştirilmiş en etkili yöntem. Uzun yıllardır fizik tedavi ve rehabilitasyonda sedanter hastalara kas güçlendirme amaçlı kullanılan EMS (Electro Muscle Stimulation) akımı, antrenman sırasında beynin kaslara gönderdiği sinyallere ek olarakgönderilir. Uyarılar kaslarda kasılmaya neden olarak, iletildiği ana kas gruplarının haricinde derin kas gruplarına da ulaşır. Bu yöntemle kaslar eklemlere ve omurgaya hiç bir yük yüklemeden, sakatlık riski olmadan çalışır.

 

                                                                                                                                                              ÖZEL KIYAFET 

 

 

   Fitamine antrenmanlarında özel bir kıyafete ihtiyaç duyuluyor. Antrenman sırasında gönderilen akımların daha net iletilebilmesi için tasarlanmış bu kıyafet, her antrenman öncesi stüdyo tarafından veriliyor ve her antrenman sonrası özel dezenfektanla yıkanıp bir sonraki kullanım için hazırlanıyor. Arzu ederseniz bu kıyafeti satın alabilirsiniz.

   

 

 

AMACA YÖNELİK


 

 

 

 

   Zayıflama, sıkılaşma, yağ yakımı, vücut şekillendirme, selülit görünümünün giderilmesi, hipertrofi, kondisyon, hız, dayanıklılık, kuvvet, kas güçsüzlüğüne bağlı bel, sırt, boyun ağrıları veya skolyoz, lordoz, kifoz gibi postürel problemler... Hangi amaçla geliyorsanız ona yönelik antrenman.

 

 

 

 

ZAMAN DERDİ YOK

 

 

   Haftanın 3-4 günü, günde 2 saatinizi spora ayıracak vaktiniz olmayabilir ancak; haftada 1 gün ve sadece 25 dakikanız mutlaka vardır. Haftada 1 gün ve sadece 25 dakika yapacağınız sıkı bir antrenman, normal bir spor salonunda yapacağınız 4-5 saatlik antrenmana eşit etki sağlamakta.

 

 

RAHATINA DÜŞKÜN


 

 

   Ne şort, ne tişort, ne havlu, ne şampuan... Antrenman esnasında giyeceğin kıyafetler stüdyo tarafından verileceği için yanına sadece spor ayakkabını almak yeterli olacak. Böylece sıkılarak hazırladığın yüklü spor çantalarını taşımaya ve "Acaba bir şey unuttum mu?" derdine son.